aboutus
Linia produkcyjna

Posiadamy trzy profesjonalne fabryki produkujące nasze produkty,

 

jedna z naszych fabryk to zintegrowani producenci specjalizujący się w miękkim materiale tła, skórzanym panelu ściennym 3D, firma znajduje się w Guangzhou i została założona w 2013 roku i ma dwie znane marki, OU SHANG LI YA i JIN LI BO YA zdobywają rynek dzięki swoim seryjnym produktom, które mają wiodącą technologię, niezależną technologię patentową i własność intelektualną.

 

 

pozostałe dwie fabryki to profesjonalny projekt badawczo-rozwojowy, produkcja, sprzedaż konwencjonalnego sufitu metalowego, niestandardowego sufitu do modelowania, aluminiowej ściany osłonowej, paneli o strukturze plastra miodu, wszystkich rodzajów metalowych rzeźbionych paneli dekoracyjnych, a także różnych właściwości metalu obróbka powierzchni jako jedno zintegrowane przedsiębiorstwo.Firma posiada teraz nowoczesny zestaw urządzeń do obróbki blach i wprowadzenie systemu powlekania natryskowego gramów.Długoterminowa współpraca z głównymi dostawcami marek, aby stać się niezawodną gwarancją jakości produktu.Sheng feng jest zaangażowany w zapewniają wysoki standard zastosowań aluminiowe panele ścienne kurtynowe produkty do natryskiwania fluorowęglowodorów i usługi techniczne, integrację różnych krajowych i zagranicznych aluminiowych płyt osłonowych, zaawansowany i praktyczny system technologiczny.Profesjonalna jakość zyskała uznanie klientów.

 

 

Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd.
Fabryka paneli aluminiowych Fabryka paneli aluminiowych Fabryka paneli aluminiowych Fabryka paneli aluminiowych Fabryka paneli aluminiowych
OEM / ODM

Na-View international jest profesjonalnym dostawcą, specjalizującym się w skórzanych panelach ściennych 3D, panelach aluminiowych itp. Posiadamy również profesjonalny zespół sprzedaży projektantów, wszystkie projekty mogą być dostarczone tylko dla Ciebie.

 

Szeroko korzystamy z cyfrowego sprzętu produkcyjnego, ze względu na ich wysoką dokładność i funkcje kontroli jakości w czasie rzeczywistym, produkt jest korzystny w wysoce zdigitalizowanym środowisku.

R & D

PROCES PRODUKCJI

 

Szeroko korzystamy z cyfrowego sprzętu produkcyjnego, ze względu na ich wysoką dokładność i funkcje kontroli jakości w czasie rzeczywistym, produkt jest korzystny w wysoce zdigitalizowanym środowisku.

 

 

SIEĆ MARKETINGOWA

 

W tej sieci sprzedaży, korzystając z systemu udostępniania danych i informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym, jesteśmy w stanie szybko opanować ogólne informacje rynkowe w sieci sprzedaży.

 

 

KONTROLA JAKOŚCI

 

Wykorzystując w pełni wewnętrzne dane jakościowe w sieci, które zapewniają wysoką jakość udostępniania i monitorowania w czasie rzeczywistym, nasz system kontroli jakości może zakłócać produkcję dowolnego łącza w celu ochrony ściśle kontrolowanej jakości.

 

 

ZARZĄDZANIE BIZNESEM

 

Ustanowienie wewnętrznego systemu biurowego Tencent poprzez ustanowienie harmonogramu produkcji i kontroli jakości ERP, zarządzanie powiązaniami, zarządzanie rynkiem i kontrolę, nasze zarządzanie w środowisku cyfrowym w celu zapewnienia uporządkowanej pracy.

Szczegóły kontaktu