aboutus

Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd.

Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd.
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Na-View
Ilość pracowników: 1000~1500
Coroczne wyprzedaże: 1000000-2200000
Rok założenia: 2005
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Firma Guangdong Na-View International została założona w 2015 roku, znajduje się w słynnej prowincji Guangdong i ma siedzibę w dobrze prosperującym centrum biznesowym FOSHAN, jesteśmy młodą, energiczną i potężną lokalną firmą.Mamy cztery fizyczne zakłady, Guangzhou Jinao Jiaju Zhipin Co., Ltd, Foshan Nanhai Fanhao Building Materials Co., Ltd, Foshan Nanhai Shengfeng Building Materials Co., Ltd, Yinchuan Jingpeng Decoration Co., Ltd.Specjalizujemy się w handlu materiałami budowlanymi i produktami pokrewnymi, posiadamy naszą licencję eksportową zatwierdzoną przez Bureau of Commerce of Foshan City.

Koncentrujemy się na handlu globalnym, budując kompleksowe, kompleksowe usługi wsparcia dla wszystkich klientów.Obsługując cały proces, od produkcji, eksportu, odprawy celnej po dostawę, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, tworzymy kompleksową platformę zaopatrzenia i handlu.
Oddział Guangdong Na-View International to największa profesjonalna baza produkcyjna zajmująca się produkcją Sufity aluminiowe, Aluminiowe panele ścienne osłonowe, Aluminiowe panele o strukturze plastra miodu, Tektura falista i w kształcie aluminiowe materiały do ​​dekoracji budynków.Od momentu powstania firmy nalegamy na utrzymanie „Wiarygodność jest naszym kamieniem węgielnym, Jakość to nasze życie, Wszystko zależy od rzeczywistego zapotrzebowania klienta”, ta polityka prowadzenia naszej firmy, z porównaniem wiarygodności, produktów, usług, podstawowego wsparcia i koncepcji niestandardowych usług do Pomóż klientowi dokonać dobrych wyborów podczas pozyskiwania materiałów, Z poważaniem oferujemy naszym klientom najbardziej konkurencyjną cenę i doskonałe usługi przedsprzedażne i posprzedażne.Nasze produkty przeszły już certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008 i certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001: 2004, przestrzegany jest ścisły system kontroli jakości w czasie rzeczywistym, aby zapewnić zarządzanie operacjami produkcyjnymi。

Historia

Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. to firma z czterema fabrykami, specjalizująca się w skórzanych panelach ściennych, aluminiowych sufitach fornirowanych i innych materiałach budowlanych.


Nasza firma ma bogate doświadczenie w projektach współpracy na dużą skalę, takich jak Szanghaj, Jiangsu, Zhejiang i inne lokalne centra handlowe, szkoły i centrum wystawiennicze w celu montażu ścian i sufitów podwieszanych.Nasz profesjonalny zespół i wysokiej jakości produkty twardej mocy zyskały szerokie zainteresowanie w Arabii Saudyjskiej, Nigerii, Indiach, Pakistanie i innych miejscach, a także istnieje współpraca programowa.


Kładziemy nacisk na budowanie kompleksowych kompleksowych usług wsparcia dla klientów, podejmiemy serię ekspresów eksportowych, takich jak produkcja towarów, eksport, odprawa celna, logistyka i inne procesy.

 

Usługa

Skupiamy się na handlu globalnym, budując kompleksowe, kompleksowe usługi wsparcia dla wszystkich klientów.Obsługując cały proces, od produkcji, eksportu, odprawy celnej po dostawę, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, tworzymy kompleksową platformę zaopatrzenia i handlu.


Spółka zależna Guangdong Na-View International to największa profesjonalna baza produkcyjna zajmująca się produkcją skórzanych paneli ściennych 3D, paneli ściennych MDF personalizacji, klap, tkanin ściennych, wielofunkcyjnej linii ramek itp. Miękkich dekoracyjnych produktów domowych.Oferujemy również sufity aluminiowe, aluminiowe panele ścienne kurtynowe, aluminiowe panele o strukturze plastra miodu, tekturę falistą, dach z serii Titanium, zintegrowany aluminiowy sufit i aluminiowe materiały do ​​dekoracji budynków.

 

Od momentu powstania firmy nalegamy na utrzymanie „Wiarygodność jest naszym kamieniem węgielnym, Jakość to nasze życie, Wszystko zależy od rzeczywistego zapotrzebowania klienta”, ta polityka prowadzenia naszej firmy, z porównaniem wiarygodności, produktów, usług, podstawowego wsparcia i koncepcji usług niestandardowych do Pomóż klientowi dokonać dobrych wyborów podczas pozyskiwania materiałów, Z poważaniem oferujemy naszym klientom najbardziej konkurencyjną cenę i doskonałe usługi przedsprzedażne i posprzedażne.

 

Nasze produkty przeszły już certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008 i certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001: 2004, przestrzegany jest ścisły system kontroli jakości w czasie rzeczywistym, aby zapewnić zarządzanie operacjami produkcyjnymi。

Nasz zespół

Nasz slogan:
Tolerancyjny dla różnorodności, chwalony przez świat!

Nasze życzenie:
Guangdong Na-View International kieruje się krajową polityką „Internet + Thinking” i „Jeden pas, jedna droga”, misją tworzenia globalnej wioski.Zakorzeniając w Chinach i obsługując rynek globalny, staramy się stworzyć światowej klasy znane marki handlowe i rozpowszechniać MADE IN CHINA w każdym zakątku świata jak światło gwiazd.

Nasza misja:
Zdeterminowany, aby ustanowić globalną markę chińskiego przemysłu ochrony środowiska

Nasze poczucie wartości:
Zorientowany na ludzi, Przemysł służy krajowi, Mądrość i przedsiębiorczość, Przyczynianie się do społeczeństwa

Szczegóły kontaktu